HR послуги

Послуги HR-фахівця – включають в себе оперативний та професійний підбір, навчання, розвиток персоналу з високим рівнем мотивації, яка має прямий вплив на тривалість роботи співробітників в компанії, а також позитивно відображається на стабільності зростання фінансових показників бізнесу.

Загальний перелік

 

 • МОТИВАЦІЙНЕ НАВЧАННЯ
  «Наше навчання Вашого співробітника сьогодні, – це Ваш результат завтра»
  Ми очікуємо від нашого персоналу 100% віддачі, результативності та ефективності …
  А чи навчали, ми його цьому? Як продавати, як обслуговувати клієнта або гостя, як проводити переговори або співбесіди, як бути відмінним керівником, як впливати на персонал, як стати Лідером, як мотивувати, планувати, контролювати і розвивати людей …
  Все це, ви зможете дізнатися у нас! Цікаві теми, захоплююче проведення тренінгів (50% теорія / 50% практика), зможуть зробити Ваш персонал ще краще, ніж він є зараз.
  Ми готові Вaс навчати, або зможемо розробити для Вас, універсальний тренінг, який дозволить учасникам поліпшити свою індивідуальну компетентність і підняти фінансові показники в компанії!

  Перечень наших тренингов …

 • ПОШУК ПЕРСОНАЛУ
  «Наш пошук співробітника сьогодні, – це Ваш Результат завтра»
  Ми завжди готові cформувати з Вами, корпоративний «профіль кандидата», обговоривши попередньо вимоги, умови та обов’язки!
  Використовуючи різні методи й інструменти в пошуку та рекрутменті, ми зможемо знайти для Вас гідного і компетентного кандидата, який буде показувати Результат!
  Заздалегідь організовуємо попередній аналіз резюме, співбесіди, «фільтр відбору». Далі надаємо Вам підсумковий список кандидатів, для остаточного затвердження.

  Перечень наших тренингов …

 • КОМПЕТЕНТНИЙ РОЗВИТОК ПЕРСОНАЛУ
  «Наш розвиток і оцінка персоналу сьогодні, – це Ваш результат завтра»
  Наскільки сильна Ваша команда, магазин, персонал, відділ, компанія або бізнес? Які співробітники працюють з Вами? Наскільки Ви задоволені їхньою роботою або задоволені результативністю і ефективністю? Що ми робимо, щоб поліпшити професійні якості в нашому співробітнику?
  Існує велика кількість методів, які дозволяють оцінити, мотивувати, посприяти особистісному зростанню Вашого співробітника, поліпшити якість і ефективність його роботи для виконання планів та реалізації корпоративних проектів.
  Ми зможемо спланувати і провести для Вас тестування або оцінку персоналу в форматі:

  • «Атестація»

  • «Оцінка Таємного обслуговування»

  • «Створення ІПР – індивідуальних планів розвитку»

  • «Коучінгові зустрічі»

  • Подача «Зворотнього зв’язку для розвитку компетенцій»

  • «ОТД – Оцінка Трудової Діяльності персоналу»

  • Проведення «Ц. О. – Центрів Оцінки» для персоналу і т.д.

  Все це розроблено для формування Вашої «сильної» команди, утримання персоналу та розуміння – «наскільки сильна моя команда».
  Також впровадження корпоративних заходів допоможуть розвинути командоутворення, згуртованість і наявність «”здорової”конкуренції» в колективі. Ми запропонуємо Вам заходи нематеріальної мотивації, консультаційні зустрічі та пошук нових ідей для розвитку і зацікавленості Вашого колективу.

Послідовність роботи HR-фахівця:

 • створення заявки

 • об’ємний пошук і підбір претендентів

 • глибинна оцінка компетентності та профпридатності кандидатів

 • уважна перевірка рекомендацій

 • надання підібраних претендентів на розгляд роботодавцю

 • підтримка роботодавця і кандидата після працевлаштування

Професійні тренінги в корпоративному та відкритому форматі:

*  Корпоративні замовлення тренінгів та семінарів адаптуються під сферу діяльності компанії. Тематика на вибір замовника. Кількість учасників від 6 до 10 осіб.

Індивідуальні консультації по Вашій компанії:

 • оцінка персоналу

 • мотивація


Конфіденційність

Ми усвідомлюємо важливість підбору головного персоналу нашим клієнтам.

Нерідко до нас звертаються за допомогою в питаннях заміни будь-кого з персоналу і, зрозуміло, важливий чинник вважається зберегти конфіденційність при пошуку, тому як невчасне звільнення або образа співробітника може справити негативний вплив на бізнес в цілому.

Навіть якщо пошук не класифікується як конфіденційний, ми все ж не рекомендуємо нашим клієнтам демонструвати відкриті вакансії, так як можливе формування несприятливого образу роботодавця з «плинністю кадрів», або суперники можуть скористатися цією інформацією в збиток.

Наш фахівець зберігає в таємниці ім’я наймача до моменту підтвердження ним профайла кандидата.

Крім того є можливість проводити інтерв’ю в нашому офісі.


*  послуги можуть надаватися комплексно або на умовах окремої оплати

** вартість послуг без урахування ПДВ

Наші клієнти

Тренинги

2013 - 2022 InsightIntegro